Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 lutego 2020
  • 7 lutego 2020
  • wyświetleń: 3578

Dodatkowe lampy przy przejściu dla pieszych na ul. Bielskiej i nie tylko

Już wkrótce będzie bezpieczniej na przejściu dla pieszych na ul. Bielskiej w Pszczynie. Urząd Miejski ogłosił przetarg na budowę oświetlenia ulicznego w tym miejscu. Gdzie jeszcze pojawią się nowe lampy?

Przejście dla pieszych w ciągu ul. Bielskiej
Przejście dla pieszych w ciągu ul. Bielskiej · fot. Arkadiusz Gardiasz


Urząd Miejski poszukuje firmy, która wykona łącznie pięć zadań obejmujących budowę oświetlenia ulicznego. Na ulicy Słowackiego w Piasku wykonawca wybuduje 7 lamp wraz ze słupami. Ulica Stenclówka w Studzionce zyska 8 nowych punktów świetlnych. Na ulicach Brzoskwiniowej i Morelowej w Pszczynie stanie w sumie 18 lamp wraz ze słupami. Z kolei na ulicy Lisiej w Studzienicach zamontowane zostaną 4 latarnie.

Mieszkańców Pszczyny i kierowców podróżujących ulicą Bielską z pewnością ucieszy fakt, że doświetlone zostanie przejście dla pieszych na wysokości kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego. W tym miejscu pojawią się 2 nowe lampy.

Na wykonanie zamówienia (dotyczy wszystkich wyżej wymienionych zadań) firma, która wygra przetarg, będzie miała czas do 29 maja.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.