• 18 lutego 2020
  • wyświetleń: 3945

Sukces pawłowickich karateków na III Turnieju Karate Kyokushin

15 lutego w Będzinie odbył się III Turniej Karate Kyokushin, w którym udział wzięło ponad 200 zawodników. Pawłowicki Klub Karate Kyokushin reprezentowało 5 młodych karateków.

Pawłowiccy karatecy na III Turnieju Karate Kyokushin w Będzinie - 15.02.2020 · fot. pawłowicki Klub Karate Kyokushin

Pawłowicki Klub Karate Kyokushin reprezentowali: Krystian Piątyszek, Oliwia Świdergał, Julia Żeszczuk, Witalis Ćwikliński oraz Xavier Muc. Trzecie miejsce w kategorii kumite (walki) zdobył Krystian Piątyszek. Drugie miejsce w konkurencji najlepszy technik zdobył Xavier Muc.

Warto podkreślić, że dla wszystkich zawodników był to pierwszy start w zawodach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!