pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 31 grudnia 2019
  • 5 stycznia 2020
  • wyświetleń: 2582

Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości zagrają w Suszcu

Za nami:

Grajkowie Przyszłości to nowy, dalekosiężny projekt, a jednocześnie wielka świąteczna orkiestra Czesława Mozila z udziałem dzieci i młodzieży z Gminy Suszec.

Podczas koncertu wystąpią chóry: Piano Forte z Radostowic, Parole Melodiche z Suszca, Canticum Novum z Suszca oraz dzieci i młodzież uczęszczające na zajęcia nauki gry na gitarze i fortepianie.

Początki muzykowania nie są łatwe, a wielogodzinne próby gry na instrumencie nie zawsze owocują najlepszymi rzędami w orkiestrze. Jednak w najnowszym projekcie Czesława Mozila, każdy mały grajek "gra pierwsze skrzypce".

Na koncert zapraszamy 5 stycznia 2020 r. do Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu. Bilety w cenie 20 zł można nabyć w sekretariacie GOKu lub na portalu biletyna.pl - zakładka "Kup bilet"

Sekretariat Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 8:30-19:30, w piątki w godz. 8:30 - 18:00. Kontakt: e-mail: kasia@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 23. Zachęcamy do odwiedzenia naszego facebook’a.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.