pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 12 kwietnia 2016
  • 15 maja 2016
  • wyświetleń: 1902

Łowcy.B wystąpią w Suszcu

Za nami:

Łowcy.B z najnowszym programem wystąpią w Suszcu! Już 15 maja o godzinie 18.00 będzie można zobaczyć w programie "Także tego..." w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu Łowców.B.

Bilety można nabyć w biurze GOK od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 19.30, zarezerwować telefonicznie pod numerem: (32) 212-44-91 lub e-mailowo: aga@kulturasuszec.pl. Rezerwacja jest ważna przez 7 dni, w tym czasie należy uregulować płatność w biurze lub przelewem.

Ceny biletów:
  • od 4 do 15 kwietnia: 25 zł / os.
  • od 16 do 30 kwietnia: 30 zł / os.
  • od 1 do 15 maja: 35 zł / os.


Uwaga! Podczas płacenia obowiązuje data płatności, a nie data rezerwacji.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu


Łowcy.B to kabaret działający na profesjonalnej scenie od 12 lat. Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. 1 nagroda na Pace, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand Prix Przewałki. Oprócz tego Łowcy.B wygrali festiwal kabaretu w Zielonej Górze i zdobyli kilka koryt na rybnickim Ryjku.

Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydziłby się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach. Żaden instrument nie pochodzi z kradzieży.

Aktualnie kabaret występuje w składzie Bartosz Gajda, Bartosz Góra, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch. Ich najnowszy program z 2015 roku nosi tytuł "Także tego..." i łączy wszystkie zalety poprzednich programów.

Kto raz był na spektaklu Łowców wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, a liczba spalonych kalorii jest dla chłopaków lepszym treningiem niż Chodakowska.

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.