pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 4 lutego 2016
  • 19 marca 2016
  • wyświetleń: 10891

Kabaret Młodych Panów w Pszczynie

Za nami:

Kabaret Młodych Panów z jubileuszowym występem "10/10, czyli urodziny!" wystąpi aż trzykrotnie w Pszczynie. Impreza odbędzie się w hali POSiR-u przy ulicy Zamenhofa 5A 18 marca o 17.30 oraz 19 marca o godzinie 17.00 i o 20.00.

Kabaret Młodych Panów


Kabaret Młodych Panów zaprasza na humorystyczną rewolucję! Ponad 10-letnie doświadczenie na polskiej i światowej scenie wciąż Młodzi Panowie chcą uczcić wyjątkowym, jubileuszowym projektem. To będzie TOP of the TOP polskiego Kabaretu!

Program "10/10, czyli urodziny!" to porcja wykwintnych skeczy, przygotowanych na bazie najświeższych spostrzeżeń, ze szczyptą ironii. Z pewnością wszystkie dania zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. W kabaretowej kuchni wykorzystane zostaną tylko naturalne produkty, bez konserwantów. W menu nie przewidziano odgrzewanych kotletów! Pikanterii potrawom doda świeżo mielony żart, a nie taki z dowcipnej torebki... Widzowie, ze śmiechu będą ugotowani. Idealnie - al dente!

Więcej informacji na www.kmp.art.pl oraz www.facebook.com/KabaretMlodychPanow

Bilety w cenie 50 i 60 zł można zakupić w Pszczyńskim Centrum Kultury oraz w serwisie www.biletynakabarety.pl.

KonkursKonkurs

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.