Og�oszenia Pszczyna Og�oszenia Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 13 lutego 2020
  • 19 lutego 2020
  • wyświetleń: 1568

Ken Burton znów w Pszczynie! Brytyjczyk uświetni Daisy Days

Ken Burton ponownie przyjedzie do Pszczyny. 17 maja muzyk wystąpi w kościele ewangelicko-augsburskim w koncercie charytatywnym dla 23-letniej Kingi, która w wypadku straciła rękę.

Koncert Kena Burtona z towarzyszeniem Davida Billett i Everda Dixon w kościele ewangelicko-augsbursk
Koncert Kena Burtona w kościele ewangelicko-augsburskim w Pszczynie - 19.05.2018 · fot. Andrzej Grynpeter


- Koncert tej klasy artysty w naszym mieście jest wyjątkowym wydarzeniem. Nieczęsto się zdarza, aby w jednym roku jakiś film zdobył dwie najważniejsze nagrody muzyczne na świecie: Grammy i Oscara. Tym bardziej przyjazd brytyjskiego muzyka z jednym ze swoich zespołów z Londynu do naszej miejscowości jest wydarzeniem wartym uwagi - zachęcają organizatorzy.

Muzykowi towarzyszyć będzie Adventist Vocal Ensemble z Londynu. Koncert uświetni odbywające się w ten majowy weekend w Pszczynie Daisy Days. Wstęp na koncert jest bezpłatny - należy pobrać bezpłatną wejściówkę pisząc na koncert.gospel@wp.pl.

Aktualne informacje na temat koncertu można znaleźć również na Facebooku, na polskim profilu Kena Burtona: www.facebook.com/warsztatyzkenem

koncert Kena Burtona


Ken Burton to słynny brytyjski muzyk, wokalista i kompozytor, gwiazda TV BBC, lider 5 londyńskich zespołów. Artysta regularnie występuje przed Brytyjską królową i ministrami. Koncertował w Royal Albert Hall w Londynie, Sindey Opera House w Australii, Metropolitan Opera House w Nowym Jorku, na Webley Arena i w San Antonio przed 70000 publicznością. Komponuje muzykę m.in. do filmów Stevena Spielberga.

W 2019 roku przygotowywał chór na potrzeby muzyki do filmu Black Panther - która została nagrodzona Oscarem 2019 oraz Grammy 2019.

Ken Burton prowadzi warsztaty na najwyższym światowym poziomie. Efekty można zobaczyć oglądając wcześniejsze koncerty na www.warsztatygospel.eu.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.